POPTÁVKA
Vyberte kraj
Napište Vaše jméno
Napište telefonní číslo
Napište Vaší mailovou adresu
Sem napište Vaší zprávu
O společnosti DVEŘE CARLO PORTE s.r.o.

Firma Dveře CARLO PORTE s.r.o. působí na českém a slovenském trhu jako výhradní dovozce luxusních bezfalcových dveří značky CARLO PORTE.

Naše cíle

Chceme vám nabídnout cenově dostupné bezfalcové dveře nejvyšší kvality s dlouhou životností a spolehlivostí. Chceme změnit vaše domovy a kanceláře v designově dokonalé a komfortní prostory.

Výrobce

Bezfalcové dveře vyrábí rodinná firma CARLO PORTE z Charkova už od roku 1995. Její dveře se prodávají v Německu, Saúdské Arábii, Spojených státech amerických a mnoha dalších zemí. Firma má v rukách veškerou výrobu od zpracování surového dřeva až po povrchovou úpravu dveří. CARLO PORTE proto garantuje kvalitu do posledního detailu.

Služby

Prodejcům zajistíme dovoz dveří, proškolení pracovníků, katalogy, plakáty, vzorky, modely řezu dveří, vzorník dekorů a další. Zároveň se na nás můžete spolehnout v jakékoliv situaci, naše zázemí a zkušenosti jsou vám k dispozici.

Účast na veletrzích

Chceme vám být co nejvíce na očích. Proto se na nás můžete letos těšit na veletrhu FOR INTERIOR v PVA EXPO Praha Letňany, kde budeme své produkty prezentovat s naším významným partnerem - společností LK Studio s.r.o..

Veletrh se koná v termínu 10.-13.10.2019

History image 1
History image 2
History image 3
History image 4